SERVICE DESK MUNKATÁRS

  • On-site
    • Budaors, Hungary
  • Field Service

Job description

Az Envipco Holding N.V. több mint 40 éve világszerte meghatározó szerepet játszik a visszaváltó automaták piacán. Magyarországi leányvállalatunk csapatába keresünk tapasztalt, megbízható, a körforgásos gazdaság megvalósítása iránt elkötelezett munkatársakat.

Ha szeretnél innovatív környezetben egy jó ügyért dolgozni és velünk együtt építeni a jövőt, Téged várunk Csapatunkba!

Feladataid lesznek:

  • a partnerek telefonon érkező bejelentéseinek fogadása, feldolgozása, dokumentálása
  • first level support a partnerek felé
  • a napi hibabejelentések rögzítése és szervíztechnikusokhoz való hozzárendelése hibajegy kezelő rendszeren keresztül
  • szerviz folyamatkezelés az érvényes szervízmegállapodás előírásai szerint
  • a feladatok továbbítása a vállalatcsoport megfelelő részlegei felé szükség esetén
  • kapcsolattartás társvállalatokkal, alvállalkozókkal, hazai és nemzetközi szinten egyaránt

Job requirements

Téged keresünk, ha:

  • minimum középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs készség ügyfelekkel és munkatársakkal egyaránt
  • csapatjátékos szemléletmód, "we can do" hozzáállás
  • precíz, pontos munkavégzés
  • jó stressztűrő képesség
  • rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • magabiztos Microsoft Office ismeretek

Előnyt jelent:

  • Helpdesk / ServiceDesk munkakörben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Microsoft Dynamics ismerete
  • IT szakmai tapasztalat
  • angol és/vagy egyéb európai nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • vonzó juttatási csomag (alkalmazotti jogviszony, laptop, munkába járási támogatás)
  • folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség egy innovatív iparágban
  • támogató szakmai és emberi környezet
  • modern irodai környezet, esetenként home office lehetőség
  • nemzetközi csapat

or